Spací set (80 fotografií): vybavenie, odrody, obľúbené modely a ceny

Spacia súprava v spálni zariadená v modernom klasickom štýle

Spací set v spálni zariadený v modernom klasickom štýle

Spálňa je špeciálna miestnosť, v ktorej má každý majiteľ takmer rovnakú sadu nábytku. Používajú to výrobcovia, ktorí ponúkajú hotové sady do spálne pre každý vkus a za rôzne ceny. Počet položiek v spálňovej súprave sa môže líšiť od dvoch do viac ako desiatich. Keď ste prišli do obchodu a prezerali ste si katalóg, môžete si vybrať toľko položiek, koľko potrebujete, z pomerne rozsiahlej zbierky vyrobenej v rovnakom štýle. Čo si teda ideme kúpiť? Skúsme na to prísť spoločne!

Útulný dizajn spálne v škandinávskom štýle

Útulný dizajn spálne v škandinávskom štýle

Dizajn vo vidieckom štýle dodá vašej spálni útulný pocit

Dizajn vo vidieckom štýle dodá vašej spálni útulný pocit

Spálňová zostava: fotografie, možnosti a ceny

Aj keď je posteľ považovaná za kráľovnú spálne, nezabúdajte na kvalitný matrac, pretože od matraca závisí, či bude váš spánok zdravý a zdravý. Výberom konkrétnej náhlavnej súpravy si budete môcť vybrať veľkosť postele, ale bohužiaľ nie jej model.

Rada! Posteľ je možné vybaviť výsuvnými výklenkami na bielizeň, ale za príplatok.

Špecifikácia modelu Cena Foto
Modulárny spálňový dub Loft Tobacco Kúpiť Materiál tela: laminovaná drevotrieska, kov; Fasádny materiál: laminovaná drevotrieska; Hnedá farba; Sada obsahuje: Poschodová posteľ Tobacco Oak (206,6x182x93 cm); Nočný stolík Loft Tobacco Oak (2 kusy) 71 430 rub.
Spálňa STYLE-1 Kúpiť Moduly zahrnuté v balení: Komoda 800 * 830 * 450; Posteľ: miesto na spanie (1600x800x2000); Panel (800x600x20); Nočný stolík (2 ks) (410 x 474 x 410); Štvorkrídlová šatníková skriňa s 2 zrkadlami (1600x2200x500). 26 150 rbl.
Sada Comfort-1 spálne Kúpiť Sada obsahuje: Nočný stolík (2 ks) (38x35x70); Komoda (80x44x72); Posteľ (164x205x70) Matrac nie je zahrnutý v cene postele! Možno doplniť v časti doplnkového vybavenia. Odporúčaná veľkosť matraca je 1600 x 2000 mm.; 4 x šatníková skriňa (160x190x50) 16 020 rub.
Spálňa Vasilisa (sada 2) Kúpiť Sada obsahuje: manželskú posteľ, nočný stolík, stôl, zrkadlo a rohovú skriňu; Fasádny materiál: MDF-16 /22 Kronospan Szczecinek (Poľsko) / PVC Alfaterm (Taliansko); Materiál tela: ДСП-16/25 Kronospan Szczecinek (Poľsko); Hardware a materiál vodiacich kladiek: GTV (Poľsko), Hettich (Nemecko). 116 885 rub.
Spálňová zostava Juno 2 Kúpiť Materiál fasády: Zrkadlo; Materiál karosérie: laminovaná drevotrieska; Kompletná sada náhlavnej súpravy: Komoda, Posteľ, Toaletný stolík, Nočný stolík, Posuvná skriňa 17 500 rubľov.
Spálňová zostava Juno 5 Kúpiť Materiál fasády: Zrkadlo; Materiál karosérie: laminovaná drevotrieska; Kompletná sada náhlavnej súpravy: šatník, komoda, posteľ, nočný stolík 20 000 rubľov.
Spálňa ARINA-1 Kúpiť Moduly zahrnuté v súprave: Komoda (800x830x430), Posteľ (1600x800x1900), Toaletný stolík (950x910x430), Nočný stolík (2 ks) (410x474x430), 3-krídlová šatníková skriňa so zrkadlami (1200x2080x500). 21 490 rbl.
Spací set Basia Kúpiť Výrobca: Disavi; Fasádny materiál: laminovaná drevotrieska; Materiál karosérie: laminovaná drevotrieska; Kompletná sada: stôl (800 × 420 × 750 mm); Posuvná skriňa (1300 × 500 × 2000 mm); Komoda (800 × 420 × 800 mm); Posteľ (1652 × 2236 mm); Nočný stolík (400 × 380 × 990 mm) – 2 kusy. 13 990 RUB.
Juliannina spálňa Kúpiť Farba rámu: dub Ferrara; Farba fasády: Dub Ferrara, Cilegio Nostrano; Materiál fasády: drevotrieska, Zrkadlo; Materiál rámu: laminovaná drevotrieska; Balíček obsahuje: Posteľ (160×200); Skriňa; Nočný stolík (2 ks); Komoda; 27 710 rbl.
Spálňa SOFIA-5 Kúpiť Moduly zahrnuté v balení: Posteľ (1600x800x1900); Nočný stolík (2 ks) (410 x 474 x 410); 3-krídlová šatníková skriňa so zrkadlom (1300x2150x500). 16 790 rubľov.

Rada! Nemôžete zmeniť tvar ani výšku čela postele, preto sa pri rozhodovaní o sade zamyslite nad všetkým do najmenších detailov..

štrnásť

Nočný stolík

Pre posteľ manželov by samozrejme mali existovať dva takéto podstavce. Niekedy sú na nich umiestnené stolové žiarovky, ak rozloženie neobsahuje svietniky. Skrinka môže vyzerať ako doska stola s nohami, môže mať zásuvku alebo môže ísť o pomerne priestrannú miniskrinku s otváracími dverami alebo niekoľkými zásuvkami. Mimochodom, v rámci jednej sady je možné ponúknuť rôzne podstavce..

Rada! Zvážte, či potrebujete ďalší úložný priestor, alebo len pracovnú dosku na umiestnenie nedokončenej knihy alebo vázy s kvetom?

Chiffonier

Ak máte vo svojom byte samostatnú izbu – šatňu, v spálni šatník nepotrebujete. Málokto sa však môže pochváliť takým luxusom, a tak sa pozrime, aké skrinky existujú. Čoraz viac majiteľov dáva prednosť šatníkom – sú neuveriteľne priestranné a na otváranie dverí nevyžadujú ďalší priestor. V takom šatníku môžete nielen zavesiť šaty a bundy, rozložiť bielizeň a uteráky – to bude zahŕňať obuv a posteľnú bielizeň – prikrývky, vankúše, perové postele.

štrnásť

Rada! Ak je miestnosť malá, vyberte si šatník so zrkadlovými dverami. Zrkadlá vizuálne rozširujú miestnosť a nie je potrebné ďalšie voľne stojace alebo nástenné zrkadlo.

Komoda

Pre tých, ktorí náhodou žijú v byte so šatňou, je namiesto objemnej skrine lepšie kúpiť si komodu. Spodná bielizeň a pyžamo, župany a prebaľovanie sú vždy po ruke. Zavesením zrkadla nad komodu z neho urobíte toaletný stolík a na povrch tohto nábytkového prvku môžete umiestniť kozmetiku, nezabudnuteľné fotografie do rámikov a čerstvé kvety do kvetináčov a iné roztomilé drobnosti..

štrnásť

Rada! Komody sú tiež rôzne, dávajte pozor nielen na počet výklenkov, ale aj na ich veľkosť. Môžu tu byť napríklad dve široké zásuvky na posteľnú bielizeň a veľa malých na pančuchy, ponožky, vreckovky a iný textil..

Zrkadlo

Ak sa vám nepáčia zrkadlové čelá skrinky alebo zrkadlo nad komodou, môžete si kúpiť voľne stojace zrkadlo, ale táto možnosť je len pre veľké spálne. Malá spálňová zostava si takú extravaganciu nepripustí.

Starožitné zrkadlo a luxusná ručne vyrábaná drevená komoda pôsobia veľmi harmonicky

Starožitné zrkadlo a luxusná ručne vyrábaná drevená komoda pôsobia veľmi harmonicky

Ak potrebujete zrkadlo v plnej dĺžke, nie je výnosné ho zavesiť na stenu, aby ste ušetrili miesto – na zachytenie celého obrazu budete stále musieť ustúpiť. Nainštalujte toaletný stolík – je to zrkadlo v plnej veľkosti a ďalší nočný stolík pre kozmetické a hygienické potreby, sušič vlasov, doplnky, šperky a ďalšie.

Rada! Mriežka sa od toaletného stolíka líši prítomnosťou troch zrkadiel naraz, pomocou ktorých sa vidíte z každej strany. Táto možnosť je nepostrádateľná pre tie dámy, ktoré radi upravujú vlasy v komplexných účesoch a nosia asymetrické oblečenie..

Toaletný stolík

Atribút výlučne ženskej spálne. Jedná sa o malý stôl so zrkadlom a pufom alebo stoličkou, na ktorom môžete pohodlne nanášať make -up a vykonávať ďalšie procedúry so svojim vzhľadom. Toaletný stolík bohužiaľ tiež nie je pre miniatúrne spálne..

štrnásť

Banket

Druh lavice, ktorá je umiestnená v spodnej časti postele. Prikrývky na posteľ a ozdobné vankúše z postele sú v noci uložené na lavičku.

V zásade sa veľa majiteľov zaobíde bez tohto kusu nábytku, starších ľudí však nebude rušiť ďalší priestor na sedenie, pretože matrac postele je lisovaný a deformovaný neustálym lokálnym vplyvom..

štrnásť

Osmanské alebo kreslo

V pomerne veľkej spálni si môžete vybrať miesto na odpočinok a relaxáciu s dekou, knihou alebo šálkou čaju. Umiestnite vedľa neho stojacu lampu a ak chcete, priložte stoličku k zástene – a rajský raj je pripravený..

Cena zostavy do spálne

Takže – pre najskromnejšie miestnosti sa môžete obmedziť na posteľ a šatník, pre priestranné – použite všetko, čo vaše srdce túži alebo čo rozpočet umožňuje. V prvom rade zohráva úlohu materiál – prírodný masív bude stáť rádovo viac ako laminovaná drevotrieska, ale takýto nábytok tiež vydrží oveľa dlhšie.

Rada! Ak si želáte, za poplatok môžete upravenú hotovú výrobnú súpravu upraviť pridaním vstavaných žiaroviek, ďalších úložných priestorov a ďalšieho vybavenia..

štrnásť

Rada! Kúpa hotovej náhlavnej súpravy bude v každom prípade stáť menej ako nákup všetkých potrebných prvkov v rôznych maloobchodných predajniach. Ale stále je žiaduce ich navzájom štýlovo upraviť, a to je ďalšia otázka..

Smer štýlu

Pri zariaďovaní spálne v klasickom štýle vyberte nábytok z dreva prevažne cenných druhov – mahagón, karelská breza, dub, čerešňa. Je to vždy masívny, ale zároveň elegantný nábytok s hladkými obrysmi, zdobený rezbami a zlacením. Biela spálňová zostava bude ladiť aj s klasikou – jej výhodou je, že sa bude hodiť k akémukoľvek zdobeniu stropu a steny.

Nápad! Do minimalistickej spálne si zaobstarajte posteľ bez čela s nohami skrytými pred zrakom. Dajte prednosť posuvným šatníkom so sklenenými fasádami a je lepšie odmietnuť sklopné police a skrinky.

Spálňa vo vidieckom štýle je umelo starobylý nábytok s patinou a odierkami, s množstvom textílií. Štýl high-tech nemá rád zbytočné detaily; náhlavná súprava pre takú spálňu by mala byť vyrobená v lakonickom prevedení. Sklo, plast, masívne drevo sú maximálne vítané, vymeňte drevotriesku.

Škôlku môžete vyzdobiť v rôznych štýloch, v závislosti od veku a pohlavia jej obyvateľov. Súprava do detskej spálne sa vždy vyznačuje jasnými farbami, veselou a energickou náladou a absolútnym bezpečím pre dieťa. V navrhovanom videu si môžete pozrieť príklady neuveriteľných zostáv detského nábytku..