Kombinácia tapiet v interiéri: 60 nápadov (foto)

Výber obkladov na steny bol vždy náročnou úlohou. Tapeta pomáha úplne stelesniť požadovaný štýl v dizajne alebo sa stane harmonickým pozadím pre krásnu kompozíciu. Kombinácia tapiet v interiéri je kombináciou rôznych vzorov, farieb, textúr. Odborníci z celého sveta používajú takýto originálny prístup nielen kvôli svojmu estetickému vzhľadu, ale aj preto, aby skryli drobné nedokonalosti miestnosti,… Continue reading Kombinácia tapiet v interiéri: 60 nápadov (foto)

Published
Categorized as Nápady

Sklenený konferenčný stolík (75 fotografií)

Aj malý konferenčný stolík môže byť skvelým funkčným kusom nábytku. Je vybavený vysokými dekoratívnymi vlastnosťami a bude pôsobiť aj ako originálny prízvuk, ktorý primerane doplní celkový koncept štýlu miestnosti. Tak sa dá opísať sklenený konferenčný stolík, ktorý nikdy nezostane bez povšimnutia. Má širokú škálu modelov, o ktorých budeme hovoriť v tomto článku. Poradíme tiež, na… Continue reading Sklenený konferenčný stolík (75 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

Sklenené interiérové ​​dvere (viac ako 65 fotografií)

Interiérové ​​dvere zo skla sú relatívne novým fenoménom, ale už sa pevne usadili na pozitívnej stránke. Málokto vie, ale prvé prototypy takýchto návrhov boli vynájdené a úspešne použité Francúzmi už v 17. storočí. Samozrejme, nezodpovedali vysokým estetickým a pevnostným charakteristikám moderných modelov, ale stále boli rozšírené. Sklenené interiérové ​​dvere majú v porovnaní s ich náprotivkami… Continue reading Sklenené interiérové ​​dvere (viac ako 65 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

Králičie klietky pre domácich majstrov (70 fotografií)

Správne vybavená králik je jednou z najdôležitejších podmienok pre chov týchto nadýchaných hlodavcov. Domáce aj dekoratívne plemená potrebujú samostatný priestor – umožňuje vám poskytnúť potrebnú starostlivosť a chrániť domáce zvieratá pred možnými problémami. S dostupnosťou materiálov a minimálnymi zručnosťami pri manipulácii s nástrojmi je výroba klietok pre králiky vlastnými rukami pomerne jednoduchá. Užitočné odporúčania, príklady… Continue reading Králičie klietky pre domácich majstrov (70 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

Fialová farba v interiéri (90 fotografií)

Farebná schéma interiéru prekladá vnútorný svet jeho majiteľa. Výber odtieňov lila na dekoráciu charakterizuje rafinované kreatívne povahy, z ktorých mnohé sú schopné čerpať inšpiráciu a silu z tejto vzdušnej farby.. Vlastnosti farby a vplyv na psychiku Lilac je bielená fialová farba. Rovnako ako mnoho iných, má rôzne palety. Namodralá levanduľa stojí v rade studeného spektra,… Continue reading Fialová farba v interiéri (90 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

9 nápadov na dekoráciu steny vlastnými rukami

Proces dekorácie je konečnou fázou dekorácie interiéru. Po vykonanej práci je zdobenie neuveriteľne príjemné. Vytváranie krásneho prostredia na vlastnú päsť prináša zvláštne uspokojenie. Ak máte voľný čas a chcete implementovať originálny dizajn, pokojne sa pustite do tvorivosti. Pripravili sme pre vás výber moderných nápadov na dekoráciu steny, ktoré vám pomôžu jednoducho a kreatívne premeniť priestor.!… Continue reading 9 nápadov na dekoráciu steny vlastnými rukami

Published
Categorized as Nápady

Ošumělý elegantný štýl v interiéri: 110 nápadov na fotografiu

Oblečenie, doplnky alebo dekor v štýle shabby chic sa dnes ozývajú, ale pôvodne tento trend vznikol v oblasti interiérového dizajnu. Miestnosť, ktorá kombinuje prvky retro, vintage, rovnako ako Provence, vyzerá trochu šokujúco, ale vždy zaujímavo. Vzhľadom na rozmazané hranice nie je ľahké v interiéri vytvoriť ošumělý a elegantný štýl a tiež nájsť rovnováhu medzi „starovekom“… Continue reading Ošumělý elegantný štýl v interiéri: 110 nápadov na fotografiu

Published
Categorized as Nápady

DIY papierová ruža: 90 fotografických nápadov

Papierové ruže sú úžasnou a neobvyklou ozdobou, ktorú je možné použiť ako dekoráciu interiéru alebo ako originálny darček. Pomocou veľmi jednoduchých techník si ich môžete vyrobiť sami. Papierové ruže naplnia váš domov jemným teplom a pohodlím a každá z nich bude odmenená autorovou láskou. Kytica takýchto ruží naplnená sladkosťami bude nezabudnuteľným darčekom.. Špirálová ruža vyrobená… Continue reading DIY papierová ruža: 90 fotografických nápadov

Published
Categorized as Nápady

Kryt na vlastnú päsť nad verandou (80 fotografií)

Baldachýn nad verandou vás nielen ochráni pred nepriaznivým počasím, ale poskytne aj ďalšiu príležitosť zdôrazniť štýl exteriéru. Ako sa nemýliť s výberom, vybrať si vysokokvalitný baldachýn, ktorý je v súlade s vonkajšou úpravou budovy – ďalej v našom článku. Prečo potrebujete baldachýn nad verandou? Štíty nad vstupným priestorom môžu mať rôzne podoby a sú určené… Continue reading Kryt na vlastnú päsť nad verandou (80 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

DIY tandoor: 60 fotografií a nápadov

V poslednej dobe na súkromných pozemkoch často nájdete orientálne pece s exotickým názvom – tandoor. Sú skvelé na varenie vonku a určite zapôsobia na vašich hostí. Čo je obzvlášť pekné – také zariadenie je možné vykonať ručne. Ako? Pozrime sa na tento problém bližšie.! Ako tandoor funguje Aby sme pochopili, ako tandoor funguje, opíšeme proces… Continue reading DIY tandoor: 60 fotografií a nápadov

Published
Categorized as Nápady